Zwycięstwo na inauguracje

STOBRAWA Ligota Dolna-LZS Łowoszów 3:1 (2:1)

Bramki: Kondratowicz 20' , Foitor 30' , Tomczyk 75' - 10'

Skład: Krzysztof Holst- Bartłomiej Węglewski, Patryk Prządka, Marcin Dragon, Dominik Tomczyk- Michał Kuchta(65' Jan Suskiewicz), Michał Kondratowicz, Dariusz Cendal, Dawid Foitor, Tomasz Szmigiel- Tomasz Brandys

Rezerwowi:Korzekwa, Szopa, Dziok, Pieprzyca,Janowski

Pierwszy mecz nowego sezonu w niemalże całkowicie nowym składzie rozpoczęliśmy bardzo dobrze, naciskaliśmy na przeciwnika i stwarzaliśmy sobię sytuacje podbramkowe. Jednakże to goście jako pierwsi zdołali pokonać naszego bramkarza, po błędzie w środku pola i idealnej kontrze. Na odpowiedź nie trzeba było jednak czekać zbyt długo bo już 10 minut później, ładnym strzałem w długi róg z okolicy lini pola karnego popisał się Michał Kondratowicz. Chwilę później wpadła także druga bramka, po dobrej wrzutce najlepiej w polu karnym odnalazł się Dawid Foitor i skierował piłkę do bramki.

Druga połowa to wymiana ciosów, raz atakowali goście a raz my jednak to nasze akcje były zdecydowanie groźniejsze i bramka wisiała to powietrzu. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać aż do 75 minuty spotkania kiedy to dobrym przerzutem popisał się Dariusz Cendal który dostrzegł niepilnowanego Dawida Fotiora, jego strzał obronił bramkarz gości ,jednak przy dobitce idealnie ustawionego Dominika Tomczyka był bez już szans.

Jak na pierwszy mecz sezonu, cała drużyna zasługuje na ogromne gratulacje, a wynik mówi nam o tym że ten okres przygotowawczy był dobrze przepracowany. Zapraszamy już za tydzień na mecz w Ligocie Oleskiej !