Punkt na ciężkim terenie

MOTOR Praszka-STOBRAWA Ligota Dolna 2:2 (1:2)

Bramki: 23', 70' - Szmigiel 20' , Foitor 45'

Skład: Dawid Szopa- Bartłomiej Węglewski, Marcin Dragon, Patryk Prządka, Dominik Tomczyk- Michał Kondratowicz,Dariusz Cendal, Tomasz Brandys (58' Michał Kuchta), Jan Suskiewicz(62 'Szymon Duda), Tomasz Szmigiel- Dawid Foitor

Po dwóch porażkach z rzędu do dzisiejszego spotkania przystępowaliśmy z bojowym nastawieniem. Od pierwszych minut jednak to gospodarze przejęli inicjatywę w tym spotkaniu, a my dzielnie się broniąc wyprowadzaliśmy bardzo groźne kontry. Jedna z nich zakończyła się bramką, nieporadność obrony gospodarzy strzałem do pustej bramki wykorzystał Tomasz Szmigiel i prowadziliśmy 1:0. Z prowadzenia nie cieszyliśmy się jednak zbyt długo bo już 3 minuty później Szmigiel po rzucie rożnym zaskoczył bramkarza i skierował piłkę do własnej bramki. Od tego momentu mecz się wyrównał a gra toczyła się w środku pola. W pierwszej połowie byliśmy jednak w stanie raz jeszcze zagrozić bramce przeciwnika. Tuż przed przerwą strzał Jana Suskiewicza obronił bramkarz jednak z dobitką Dawida Foitora nie miał już żadnych szans i na przerwe schodziliśmy z jednobramkową zaliczką.

Początek drugiej połowy to bardzo groźne ataki z naszej strony. W pewnym momencie zamknęliśmy przeciwników na ich połowie, a do strzelenia 3 bramki brakło nam tylko precyzji i szczęścia bo sytuacji było bardzo dużo. Jednak tak samo jak w poprzednim meczu nie wykorzystane sytuacje się mszczą. W 70 minucie zawodnik gospodarzy urwał się naszej obronie i strzałem z ostrego kąta próbował zmieścić piłkę w bramce ta zatrzymała się na lini bramkowej i na nasze nieszczęście jeden z gospodarzy uprzedził naszą obronę i wpakował piłkę do siatki. Ważna sytuacja miała też miejsce w 89 minucie kiedy to niesamowitą paradą popisał się Dawid Szopa ratując drużynę od straty bramki.

Za tydzień gramy w siebie z drużyną z Gronowic. Wszystkich serdecznie zapraszamy !