KS STOBRAWA Ligota Dolna-LZS Radawie 2:3 (1:1)

Bramki: Dawid Foitor 10' ,Michał Kuchta 80' - 30' , 50' , 65'

Skład:Dawid Szopa- Bartłomiej Węglewski, Marcin Dragon,Patryk Prządka,Dominik Tomczyk-Tomasz Brandys(45' Jan Suskiewicz), Michał Kondratowicz,Dariusz Cendal, Tomasz Szmigiel,Szymon Duda(65' Michał Kuchta)-Dawid Foitor

Rezerwowi: Bartłomiej Korzekwa, Jakub Pieprzyca, Arkadiusz Dziok

Pierwsze minuty spotkania z dotychczasowym liderem z Radawia napawały optymizmem, szczególnie że już w 10 minucie Dawid Foitor wpakował piłkę do bramki po świetnym dośrodkowaniu Marcina Dragona. Można powiedzieć że pierwsza połowa była toczona pod nasze dyktando,a gościom rzadko kiedy udawało się przedostać na naszą połowę. Brakowało nam jednak skuteczności, a niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Przekonaliśmy się o tym w 30 minucie kiedy to zupełnie niepilnowany zawodnik gości zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę.

Druga połowa wyglądała tak jakbyśmy w ogóle na nią nie wyszli, goście zamknęli nas na naszej połowie i wyprowadzili dwa szybkie ciosy, a mogli, a nawet powinni prowadzić jeszcze wyżej. Końcówka jednak znowu należała do nas, idealne podanie Dariusza Cendala na bramkę zamienił Michał Kuchta który uderzył nie do obrony pod poprzeczkę i zrobiło się 2:3. Do końca meczu mieliśmy jeszcze kilka znakomitych sytuacji na zdobycie bramki jednak za każdym razem brakowało szczęścia i precyzji.