Fatalny wynik, gra jeszcze gorsza

STOBRAWA Ligota Dolna-Śląsk Łubniany 0:7 (0:3)

Skład:Krzysztof Holst (46' Bartłomiej Korzekwa), Patryk Prządka (80' Bartosz Janowski), Marcin Dragon, Bartłomiej Węglewski (15' Dawid Szopa), Dominik Tomczyk- Dariusz Cendal (C), Michał Kondratowicz, Tomasz Brandys (55' Patryk Przyborowski), Tomasz Szmigiel, Grzegorz Walasek (46' Jan Suskiewicz)- Dawid Foitor

Mecz z liderem zapowiadał się niezwykle ciekawie, a po ubiegło tygodniowym remisie liczyliśmy na jakąś zdobycz punktową.Nasze oczekiwania zostały jednak bardzo szybko brutalnie zweryfikowane, bo zawodnik gości już w 10 minucie wykorzystał błąd naszej obrony i ładnie uderzył z okolicy 16 metra. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy wymienić choćby 2 podań, a goście dzięki świetnej grze i zabójczej skuteczności schodzili na przerwę z 3 bramkową zaliczką, bowiem w końcówce wykorzystali jeszcze 2 sytuacje.

Druga połowa nie zaczęła się zbyt dobrze bo szybko stracona bramka całkowicie podcięła nam skrzydła. Rozluźnieni goście zostawiali jednak coraz więcej miejsca w środku boiska i łatwiej było nam przedostać się na ich połowę, jednak każdy taki wypad z naszej strony kończył się szybką kontrą i bramką dla przeciwników, którzy byli dziś zdecydowanie lepsi i zasłużenie zajmują fotel lidera.

Zostaje nam teraz zapomnieć o tym meczu i skupić się na ostatnim meczu tej rundy za tydzień w niedziele z Sokołem Bierdzany.