Dobry mecz, brak skuteczności

SOKOŁY Bierdzany-STOBRAWA Ligota Dolna 1:1 (1:0)

Bramki: 30'- Foitor 70'

Skład: Krzysztof Holst- Bartłomiej Węglewski,Marcin Dragon,Dominik Tomczyk-Michał Kondratowicz,Dariusz Cendal(c),Tomasz Szmigiel,Patryk Przyborowski,Grzegorz Walasek-Dawid Foitor, Jan Suskiewicz (37'Bartłomiej Korzekwa)

Na dzisiejszy mecz zdecydowaliśmy się wyjść zestawieniem z 3 obrońcami i okazało się to dobrą decyzją, nasza gra wyglądała dużo lepiej niż tydzień temu. Praktycznie przez całą pierwszą połowę nic ciekawego się nie działo, gra toczyła się w środkowej strefie boiska i był to typowy mecz walki, ostre wejścia, brzydkie faule i dyskusje z sędzią. W 30 minucie goście wykorzystali nasz błąd w obronie, zawodnik gości wyszedł sam na sam z Krzysztofem Holstem, nasz goalkeeper popisał się świetną interwencją lecz przy dobitce był bezradny i na przerwę znowu schodziliśmy przegrywając.

2 połowa była nieco ciekawsza bo w końcu zaczęliśmy grać piłką, nasza gra mogła się podobać szczególnie w środku pola, który zawsze był naszym słabym punktem. Mimo lepszej gry wciąż nie stwarzaliśmy sobie sytuacji. W 70 minucie pod polem karnym przeciwników świetnie powalczył Dariusz Cendal i dośrodkował z ciężkiej pozycji wprost na głowę naszego najlepszego strzelca Dawida Foitora, który w takich sytuacjach się nie myli i pewnie skierował piłkę głową do bramki. Do końca meczu było jeszcze kilka sytuacji, jednak szwankowała skuteczność i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.